Služby

Taxi

Vozy Taxislužby Rakovník jsou pro Vás k dispozici 24h denně, sedm dní v týdnu. Vůz dle vašich požadavků si můžete objednat ihned, nebo rezervovat na Vámi zvolený čas a místo.
Sdělte nám Vaše požadavky ohledně většího množství zavazadel, převozu dětí, starších osob. Přistavíme Vám náš vůz podle Vašich požadavkům

Služba Cena za km Nástupní sazba Čekání
Taxi  28,- Kč 40,- Kč 5,- Kč / min.

volkswagen-multivan-geneve-limousine

Kurýrní služba

Potřebujete expresní doručení zásilky po městě a okolí? Obraťte se na nás, protože jsme schopni rychle reagovat na vaše požadavky. Doručíme listovní zásilky a dokumenty, balíčky menší velikosti, květiny, nápoje, hudební nástroje, a mnohé další. V našich vozech jsme schopni přepravit i Vaše rozměrnější nákupy.
Pro stálé zákazníky nabízíme zvýhodněné sazby a fakturační úhradu. Na objednávku je pak možný výběr typu vozu 1 + 5 nebo 1 + 8.

Služba Cena za km Nástupní sazba Čekání
Kurýrní služba 28,- Kč 40,- Kč 5,- Kč / min.
kuryr

Senior taxi

Služba senior taxi je určena pro starší spoluobčany a pro jejich pohodlný odvoz v městě i mimo něj. Spolehlivě a včas vás odvezeme k vašemu lékaři, na rehabilitaci, na úřady, na nákup či návštěvu.

Přistavené vozy taxi Vás dovezou co nejblíže k místu určení. U služby Senior taxi zohledňujeme možnou zhoršenou pohyblivost zákazníka a na požádání nabízíme asistenci při nástupu a výstupu z vozu.

Je možné objednat telefonicky vůz předem na vámi zvolenou adresu ve stanovený čas. Následný odvoz domů s přistavením vozu v dohodnutý čas.

Služba Cena za km Nástupní sazba Čekání
Senior taxi 28,- Kč 40,- Kč 5,- Kč / min.
discounts_senior

Taxi pro vozíčkáře

Služba určená pro tělesně postižené občany jako spolehlivá doprava. S ohledem na vaši mobilitu a postižení vás odvezeme k vašemu lékaři, na rehabilitaci, na úřady, na nákup či návštěvu. U služby Taxi pro vozíčkáře zohledňujeme omezenou pohyblivost zákazníka a nabízíme asistenci při nástupu a výstupu z vozu.

Je možné objednat telefonicky vůz předem na vámi zvolenou adresu ve stanovený čas. Následný odvoz domů s přistavením vozu v dohodnutý čas.

Služba Cena za km Nástupní sazba Čekání
Taxi pro vozíčkáře 28,- Kč 40,- Kč 5,- Kč / min.

vozíčkář

Taxi pro zvířata

Služba určená pro majitele zvířecích mazlíčků jako spolehlivá a rychlá doprava vašeho zvířete s ohledem na bezpečnost a komfort.

Na objednávku vám přistavíme vůz pro přepravu vašeho zvířátka a odvezeme vás i vašeho miláčka k veterináři, na výstavu, kadeřníkovi apod. Je možné objednat telefonicky vůz předem na vámi zvolenou adresu ve stanovený čas. Následný odvoz domů s přistavením vozu v dohodnutý čas.

 

Služba Cena za km Nástupní sazba Čekání
Taxi pro zvířata 28,- Kč 40,- Kč 5,- Kč / min.

zviratka

Taxi pro děti

Taxi pro děti je služba určená pro rodiče, kteří potřebují bezpečně převést své dítě do školy na kroužky, k babičce, na trénink apod. A to buď s doprovodem, nebo samostatně. Jsme si vědomi velmi vysoké odpovědnosti za to nejdražší co máte. Podle toho také přistupujeme k našim nejmenším zákazníkům. Bezpečnost je v tomto případě to nejdůležitější. Spolupracujeme proto s rodiči. Po odvezení malého pasažéra na místo určení nabízíme zaslání SMS zprávy rodiči.

I přesto, že nám vyhláška uděluje výjimku na převoz dětí po městě bez použití autosedařčky, respektujeme právo na maximální bezpečnost Vašeho dítěte během přepravy. Proto nabízíme v našich vozech možnost použít naše certifikované autosedačky a to pro všechny váhové kategorie. Tuto službu je třeba předem písemně objednat. Do objednávky je nutné uvést váhu dítěte a ostatní okolnosti na, které by měl být brán zřetel. Po Vaší objednávce vše telefonicky odsouhlasíme a potvrdíme.

Služba Cena za km Nástupní sazba Čekání
Taxi pro děti 28,- Kč 40,- Kč 5,- Kč / min.

autosedacka

Taxi pro 6 nebo 8 osob

Nabízíme vám taxi až pro 8 osob. Našimi vozy zajistíme hromadnou přepravu více osob najednou. Odvezeme Vás i Vaše přátele z oslavy, na letiště, či do restaurace. V našich vozech jsme schopni přepravit i Vaše rozměrnější nákupy až do rozměru: 1,3 x 1,3 x 2,5 m.

Služba Cena za km Nástupní sazba Čekání
Taxi pro 6 nebo 8 osob 28,- Kč 40,- Kč 5,- Kč / min.

interier

Pro firmy

Pro významné klienty zajišťujeme komfortní jízdy na fakturu. Službu, která je vhodná pro okamžitou i plánovanou přepravu osob v městě Rakovník i mimo něj.

Služba Cena za km Nástupní sazba Čekání
Pro firmy 20,- Kč 40,- Kč 5,- Kč / min.

firma

Airport Taxi

Potřebujete-li se dostat pohodlně na / z letiště, neváhejte a využijte naše Airport taxi.

Za velmi výhodné sazby Vás bezpečně dopravíme na letiště s ohledem na čas Vašeho odletu. A to nejen na pražské letiště, ale i na letiště do Brna, Vídně, Bratislavy, Mnichova a dalších.

Služba Cena za km Nástupní sazba Čekání
Airport Taxi 28,- Kč 40,- Kč 5,- Kč / min.

airport

logo_cs logo_letiste